«  Серпень 2018  »

Особлива роль у розвитку громадянської компетентності учнів надається виховному процесу, який відбувається завдяки виховним заходам. Реалії сьогодення визначили нові форми роботи, які проходять за участю всіх учнів школи, вчителів, батьків та громадськості. Це флешмоби «Ми - за єдину Україну!», «Сторінками Кобзаря», «Новорічно-Різдвяний», благодійні акції в підтримку захисників військових формувань, зустрічі з односельцями, які перебували в зоні антитериростичної операції, конкурс військово-патріотичної пісні, класна година до річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників; інформаційно-патріотичні екскурсії, присвячені Дню Гідності та Свободи, «Вшанування жертв Голодомору 32-33 років», «Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні», «День визволення міста від німецько-фашистських загарбників»; уроки мужності «Революція гідності», «День Збройних Сил України» тощо. Члени гуртка «Пам’ять», під керівництвом учителя історії Пастух А.Т., створюють експозиції та знайомлять учнів школи з історичним минулим нашої країни .
У закладі сформована діяльності членів учнівського самоврядування. Шкільним активом вирішується багато цікавих та корисних справ: проведення розважальних заходів, підготовка свят, благодійних акцій, змагань.Заходи, проведені у школі, висвітлюються на сайті школи, Facebook .