«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 27 » Безпека у твоєму житті
Безпека у твоєму житті
Відповідно до річного плану школи на 2017-2018н.р., наказу КЗ «СЗШ №6» від 19.04.2018р. № 47 «Проведення Тижня безпеки життєдіяльності (в рамках якого проводиться день ЦЗ) «Безпека у твоєму житті» було складено та реалізовано план заходів з метою формування знань про безпеку життєдіяльності, цивільний захист населення, безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.
У рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності учні 1-7-х класів відвідали виставу. У вестибюлі школи до уваги учнів і школярів протягом Тижня працювала виставка дитячих робіт «Безпека очима дітей».
24.06.2018р. учні 3-Б і 3- В класів побували на екскурсії у пожежно-рятувальній частині міста, де оглянули сучасну техніку та прослухали розповідь про роботу частини під час виконання службових обов’язків.
Вихователі ГПД А.В. Клець і Л.О. Лук’янчик вікторину «Багато знати – вміло діяти» для учнів 1-х і 3-4-х класів. Учні повторили правила дорожнього руху та користування електро та газоприладами.
Класні керівники 1-10-х класів 26.04.2018р. провели години спілкування «Гіркий полин твоєї долі, Україно…». У конференц-залі пройшов мітинг-реквієм «Чорнобиль. Без права на забуття», якій був підготовлений учнівським самоврядуванням школи та Т.В. Висоцькою, педагогом-організатором. Під час проведених заходів увага була зосереджена на вшануванні пам’яті загиблих і постраждалих унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а також обговорювалися наслідки впливу радіації на організм людина, засоби захисту від радіаційних уражень і переглядалися відеофільми відповідної тематики.
Лідери учнівського самоврядування Н. Кошова та К. Кононюк провели інтерв’ю «Правила безпеки в повсякденному житті» серед учнів закладу. Результати опитування показали, що школярі використовують інформацію щодо безпечної поведінки, отриману на уроках основ здоров’я, під час інструктажів у побуті, школі, під час відпочинку тощо. Добре орієнтуються у правилах щодо збереження свого життя та здоров’я.
Класні керівники 1-10-х класів 26.04.2018р. провели батьківські збори, де розглянули питання безпечного відпочинку дітей під час довготривалих вихідних і оздоровчої кампанії влітку 2018 року.
Учителем інформатики Т.С. Рижиковою було проведено конкурс буклетів «Безпека нашого життя» серед учнів 9-х класів, а учні 5-7-х класів брали участь у створенні проекту «Про безпеку знаємо та іншим розповідаємо». Кращі роботи представлені на виставці, переможці та учасники були відзначені дипломами та солодкими подарунками.
27.04.2018р було проведено практичний тренінг з евакуації дітей та працівників із приміщень навчального закладу на випадок надзвичайних ситуацій. Усі класи та працівники закладу згідно плану евакуації своєчасно покинули будівлю та доповіли директору. Учитель курсу «Захист Вітчизни» М.Г. Бущук і медична сестра І.Л. Чорна разом з учнями протягом дня провели тренінг щодо надання першої долікарської допомоги.
Усі заплановані заходи в закладі пройшли на належному рівні та були цікавими, пізнавальними, повчальними.
Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Переглядів: 33 | Додав: tetyana_visotska