«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 7 » Пізнаємо й вивчаємо світ разом!
Пізнаємо й вивчаємо світ разом!
З метою підвищення інтересу до географічної та науки, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості з 02 по 06 квітня 2018 року в школі проходив Тиждень географії та історії.
Використання індивідуальних і групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювало учнів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між учителями та учнями.
Метою Тижня географії та історії у школі став розвиток стійкого інтересу учнів до географії та історії, виховання патріотизму, любові до рідного краю, розвиток краєзнавчого інтересу, сприяння формуванню всебічно розвиненої особистості, виховання у підростаючого покоління ціннісного ставлення, любові та бережливого ставлення до природи.
У понеділок 02квітня 2018 року вчитель географії Кучеренко Т.М. та вчитель історії Пастух А.Т. оформили інформаційний стенд «Тиждень географії та історії у школі», на якому було представлено різноманітну історичну та географічну інформацію та представлено план роботи на тиждень. Протягом тижня у вестибюлі школи для учнів 1-4 класів організовано відеоперегляди «Цікаве навколо», а у конференц-залі – для учнів 5-10 класів відеоперегляди на тему «Подорожуючи Україною та світом».
03 квітня Кучеренко Т.М. і Пастух А.Т. для учнів 5-х класів провели конкурс «Пізнаймо світ». Переможці, учні 5-А класу, були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.
04 квітня для учнів 8-Б та 8-В класу Кучеренко Т.М. провела географічний КВК. Гра визначила індивідуальні знання учнів з географії, перевірила кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватися, діяти у нестандартних ситуаціях, працювати в команді. Найкращими знавцями географії стала команда 8-В класу.
05 квітня день розпочався з квесту «Географічна історія». Учасники квесту, учні 10-го класу, мали змогу виявити свої знання з географії та історії, логіку, швидкість, мислення та творчі здібності.
05 квітня Гоцелюк В.А. для учнів 7-А та 7-Б класів провела інтелектуальну гру «Географічний олімп». Під час гри учні показали гарні теоретичні знання та зацікавленість предметом. Семикласники працювали з географічним картами, визначали географічні координати, розпізнавали об’єкти на контурній карті та за допомогою умовних знаків креслили план місцевості. У командах були визначені найкращі знавці географії. А перемогу здобула команда «Мандрівників» 7-А класу.
06 квітня Пастух А.Т. для учнів 6-А та 6-Б класу провела історичну вікторину «Шляхами історії». Учасники показали гарні знання з історії. Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та смачним пирогом.
Протягом тижня у вестибюлі учні-екскурсоводи 9-го та 10-го класів проводили екскурсії «Стежинами України». Мета виставки – формування національно свідомої особистості, почуття гідності, виховання свідомого громадянина своєї держави на основі історії свого народу та своєї малої Батьківщини.
Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Переглядів: 33 | Додав: tetyana_visotska