«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 2 » Подвиг народу - безсмертний!
Подвиг народу - безсмертний!
На виконання Проекту «Національно-патріотичне виховання» в рамках міської цільової соціальної Програми «Освіта м. Покров 2018р.», розпорядження управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради від 25.01.2018р. № 03-р “Про організацію та проведення І етапу міського молодіжного військово-патріотичного фестивалю «Світло вічного вогню» до Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників, розпорядження по КЗ “СЗШ № 6” від 25.01.2018р. № 02-р “Про участь у І етапі міського молодіжного військово-патріотичного фестивалю «Світло вічного вогню» та проведення заходів з нагоди Дня визволення міста від фашистських загарбників” та з метою гідного вшанування внеску українського народу в здобуття перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом у Другій Світовій війні, активізації військово-патріотичної роботи в закладі освіти було проведено ряд заходів з нагоди Дня визволення міста.
Для учнівських колективів 1-10 класів проведено години спілкування, зустрічі з ветеранами Другої Світової війни з нагоди Дня визволення міста від фашистських загарбників.
Літературно-музична композиція «Наше славне минуле» проведена для учнів 6-А та 7-А класів (кл.керівники Лапшина Ю.М., Бущук М.Г.). У День визволення міста від фашистських загарбників з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними Героями!
Стоять обеліски, на славу багаті,
Вклонімося низько безсмертним солдатам.
Вони воювали у грізну годину,
В боях захищали свою Батьківщину!
З метою вшанування героїв-визволителів міста від фашистських загарбників було проведено історичний екскурс «Подвигом уславлені» для учнів 1-А класу (кл.керівник Пастух А.Г.), який пройшов у цікавій формі: це слайд-подорожі, конкурс малюнку "Голуб миру", віртуальна екскурсія до шкільного Музею бойової слави.
Пам’ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелимо їх тернистий шлях…»
Пам`ять полеглих вшанували хвилиною мовчання.
Саме такими словами розпочали уроки мужності до Дня визволення міста кл.керівники Лопатнікова О.Е. (2-Б) та Кирпа В.Ю. (3-Б): «Героїчний подвиг визволителів м.Покров назавжди залишиться в історії не тільки як видатна воєнна перемога, але й як приклад духовної незламності народу, його патріотизму, прагнення до свободи і незалежності від чужоземних загарбників. У цей знаменний день ми закликаю згадати всіх і кожного з тих, хто віддав своє життя за свободу нашої малої Батьківщини, хто загинув на фронтах, в окупації чи таборах смерті, хто пішов із життя від ран у повоєнний час». Збігають роки, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам’ять тих тривожних літ. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас в залах музеїв і зі сторінок книг. Її, мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінь.
Проведено екскурсії у шкільному Музеї бойової та трудової слави "Роки не затьмарять подвиг визволителів нашого міста!" під керівництвом вчителя історії Пастух А.Т.
Для учнів 3-А та 5-Б класів (кл.керівники Шраменко Ю.М., Малашина І.А.) проведено години спілкування "Подвиг народу - безсмертний" до Дня визволення міста від фашистських загарбників - «The death of one is a tragedy/The death of a million is just a statistic» (Еріх Марія Ремарк✍). Учні переглянули відео матеріали, історичні довідки про визволення свого рідного міста. Кожен з учнів висловив свою думку, щиро співчуваючи родинам полеглих солдат.
Учні старшої школи взяли участь у І етапі міського молодіжного військово-патріотичного фестивалю «Світло вічного вогню» в КПНЗ “БТДЮ” - пісня “Мальви” у виконанні Кириченко Катерини (керівник Висоцька Т.В., педагог-організатор).

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 45 | Додав: tetyana_visotska