«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 20 » Вони постали на захист Батьківщини
Вони постали на захист Батьківщини

У КЗ “СЗШ № 6” проведено заходи з метою вшанування патріотів України, покровчан – добровольців, які не за повісткою, а за покликом серця брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції. До Дня українського добровольця відбулася зустріч у форматі лекторію з демонстрацією робіт на військову тематику. Цікавинкою було те, що всі автори робіт власноруч коментували твори, розповідали про засоби художньої виразності, застосовані при виконанні. В ході лекціїї учні дізнались про історію виникнення свята. Учні зі своїми вчителями поділились мистецькими враженнями. Звучала поезія, співзвучна з образами картин (роботи учнів з образотворчого мистецтва на патріотичну тему, образи захисників із різних художніх творів тощо). Учні прослухали ряд тематичних віршів та пісень, які сприяли зміцненню патріотичного духу, любові, поваги та гордості у підростаючого покоління – учнівської молоді, до своєї неньки України. Для учнів початкових класів було проведено усний журнал «Хоробрі серця». Мета цього заходу – розвивати в учнів любов до України, почуття гордості за українських добровольців, які першими пішли захищати країну, почуття національної самосвідомості та громадянської активності, вироблення в учнів активної життєвої позиції. Вчителі під час своїх виступів зверталися до школярів із закликом бути патріотами своєї країни, а це значить виявляти любов до свого народу, бути мужніми, гідними і відважними захисниками своєї Батьківщини. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв України - учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції, які не пошкодували власного життя за свободу і незалежність нашої Вітчизни.

Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Переглядів: 37 | Додав: tetyana_visotska