Субота
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 8 » Загальношкільна батьківська конференція
Загальношкільна батьківська конференція

8 червня у КЗ «СЗШ №6» відбулася загальношкільна батьківська конференція, на якій директор школи І. В. Бондаренко прозвітувала про основні напрямки роботи та підсумки діяльності закладу освіти за 2017-2018 навчальний рік. Батьківську й педагогічну громадськість ознайомлено з освітньою діяльністю закладу, творчі здобутки учнів і вчителів, спортивні досягнення вихованців, роботу гуртків і дитячого закладу відпочинку – табору з денним перебуванням «Веселкова країна».
Підводячи підсумки роботи закладу, Ірина Володимирівна висловила щиру вдячність усім, хто є причетним до здійснення освітнього процесу, наголосила на тому, що наявні результати і здобутки дітей – це активна співпраця педагогічного колективу закладу, міської влади, батьків і громадськості.
Виконуюча обов’язки начальника управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради І. М. Сапа, яка була присутня на конференції, зазначила - комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №6 м. Покров Дніпропетровської області» посідає чільне місце серед освітніх закладів міста, є опорним закладом щодо реалізації інклюзивного навчання, має гарні результати участі учнів у предметних олімпіадах, різноманітних творчих конкурсах.
Ірина Миколаївна ознайомила присутніх із поданими в листі Міністерства освіти і науки України статистичними даними щодо комплектування закладів освіти, зосередивши увагу на ліквідації Чортомлицької неповної середньої загальноосвітньої школи та включення Олександрівської неповної середньої загальноосвітньої школи до навчально – виховного об’єднання, яке буде створено на базі КЗ «СЗШ№2» та КДНЗ №18. Проінформувала про кількість учнів, які навчаються в цих школах, указавши на невиправдані витрати на утримання та обслуговування даних закладів.
Бондаренко І.В., зазначила, що мова йде про впорядкування мережі освітніх закладів міста, що, безумовно, є потребою сьогодення і запевнила присутніх, що всі учні неповних шкіл, які мають бажання продовжити навчання у стінах КЗ «СЗШ№6» реалізують свої освітні потреби повною мірою.

Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Переглядів: 17 | Додав: tetyana_visotska