Понеділок
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 25 » Зореграй талантів початкової школи
Зореграй талантів початкової школи

Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання.
Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання та пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.
Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №6 м. Покров Дніпропетровської області» з 19 по 23березня 2018року. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.
1.День України.
2.День рідної мови.
3.День ерудитів.
4.День казкової ігротеки.
5.День талантів.
День України був повністю присвячений українській тематиці. У вестибюлі школи були розміщені виставки малюнків «Я люблю Україну» та творчих робіт «Умілі ручки». Вона вразила не лише дітей, а й дорослих. У святковому флешмобі «Розквітай, Україно, мов квіти на вишиванці» взяли учні та вчителі, які виявили бажання прийти в цей день у вишиванках. Протягом дня в кожному класі вчителі провели конкурс читців «Україна – рідний край». Переможці конкурсу матимуть змогу виступити на святковому концерті під час підведення підсумків проведення Тижня. День пройшов насичено, яскраво. Найбільшою подією дня став святковий ярмарок, де діти змогли придбати та продати вироби, зроблені власноруч. Кількість та якість представлених виробів приємно здивувала організаторів. Активно долучилися до участі в ярмарку батьки, які брали участь як у виготовленні виробів, так і допомагали дітям продавати. Учні школи купували прикраси, сувеніри, обереги з українською символікою. День пройшов насичено, яскраво.
У день рідної мови було проведено різноманітні заходи. Вчителі початкових класів організували виставку кращих зошитів з української мови, підготували стенди, провели мовний калейдоскоп. У класах пройшли відкриті заходи: інтелектуальна гра «Мандрівка мовними стежинками» (3-А), урок-змагання «Знавці рідної мови» (4-Б, 4-В). На уроках-змаганнях діти виконували цікаві завдання: складали прислів’я, працювали зі словами синонімами та фразеологізмами, вплітали квіти у віночки, декламували вірші про Україну тощо. У групі подовженого дня 1-х класів пройшло свято «Ніжна мова калинова – знань нових міцна основа». Результат: перемогла дружба та любов до рідної мови.
День ерудитів розпочався математичним КВК у 3-В класі. Команди «Квадрат» і «Трикутник» показали свої математичні навички та вміння. Незважаючи на запеклу боротьбу перемогла дружба та любов до математики. Учні 2-А класу повели ерудит-екологічне змагання «Природа – наш дім» на кращого знавця учні та захисника природи. Протягом дня на перервах учні   1-4-х класів брали участь у шахово-шашковому турнірі. Битва була напружена, але перемогу отримали найсильніші. Керівник гуртка «Креатив» разом із учнями для всіх бажаючих провела майстер-клас по квілінгу «Весняні квіти». Діти ознайомилися з технікою та прийомами виготовлення паперових квітів.
День казкової ігротеки. Протягом дня класи показували інсценізацію відомих казок на новий лад. Новими барвами та режисерськими знахідками перед глядачами засяяли «Курочка Ряба» (пантоміма), «Рукавичка» (ляльковий театр), «Вовк і семеро козенят», «Ріпка». На перервах проводили веселі змагання із казковим персонажами та знайомилися з виставкою малюнків «Мій улюблений казковий герой». Серед учнів 1-х класів було проведено спортивні змагання «Виростайте всі здорові». У групі подовженого дня 3-4-х класів
День талантів. Підсумки проведення Тижня початкових класів відбулося в рамках святкового концерту «Початкова школа має таланти». Найактивніші класи-учасники були відзначені Дипломами. Кожний клас представив на святі найкращий номер художньої самодіяльності: пісні, вірші, акробатичний етюд, танці, інсценізації тощо. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися. Протягом тижня кожен учитель доцільно та важливо показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного.
Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності та гуманізму, творчості, постійного пошуку. А допоможуть нам у цьому наші вихованці та їх батьки.

Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Переглядів: 29 | Додав: tetyana_visotska